پرش به محتوا

اخبار ویژه اخبار ویژه

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، آمار دریافتی از مرکز ارتباط با مشتریان بانک مسکن نشان می دهد: از ابتدای سال تاکنون حجم تماس های هفتگی به صورت مداوم رو به رشد بوده است. در این میان هفته سوم اردیبهشت ماه با 4 هزار و 27 تماس تلفنی نه تنها از ابتدای سال تاکنون بالاترین میزان پرسش مردم از سبد تسهیلاتی بانک عامل بخش مسکن است بلکه در مقایسه با هفته های گذشته از سال 96 نیز بیشترین آمار تماس تلفنی را ثبت کرده است.
1396/02/31
معاون تامین مالی شرکت تامین سرمایه بانک مسکن تاکید کرد: تصمیم‌گیری برای انتشار دوباره اوراق رهن ثانویه (MBS) به شرایط عمومی اقتصاد، نرخ بهره بانکی و قابل قبول بودن ریسک و بازده این اقدام است.
1396/02/23
پس از راه اندازی بازار رهن ثانویه برای اولین بار در تاریخ بازار سرمایه کشور، شرکت تامین سرمایه بانک مسکن درصدد است تا برای اولین بار نسبت به طراحی و انتشار اوراق جعاله به منظور تامین مالی حمل و نقل جاده ای کشور اقدام نماید.
1396/02/11
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه افزایش سرمایه بانک مسکن به عنوان یک بانک توسعه‌ای امری ضروری به نظر می‌رسید، گفت: این افزایش سرمایه قطعا توان پشتیبانی مالی بانک از خریدارن مسکن را افزایش می‌دهد.
1396/02/10
javascript

گروههای خبری گروههای خبری


آخرین بروزرسانی 1395/09/03

لیست اخبار لیست اخبار

آخرین اخبار آخرین اخبار

پربیننده ترین عناوین پربیننده ترین عناوین

پرامتیازترین اخبار پرامتیازترین اخبار