چهارشنبه 1 فروردين 1397
 
 
تاریخ 1396/07/10         ساعت 14:09:22     گروه خبري اخبار صفحه اصلی
رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی، مزیت نسبی مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن را تضمین خرید محصولات این مرکز از طریق مجموعه دولت و نظام بانکی به عنوان پشتیبان اصلی این مرکز اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، پشت مشهدی در مراسم افتتاح مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن گفت: وظیفه این مرکز پرورش یک مسئله تا سر حد ایده و سپس پرورش ایده تا سر حد یک محصول است.

رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی افزود: مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن خدمات عمومی و تخصصی به صاحبان ایده ارایه می کند تا در نهایت یک شرکتی به وجود بیاید که بر مبنای یک مسئله شکل گرفته است.

پشت مشهدی تاکید کرد: دولت و بانک مسکن در حال حاضر با یکسری چالش در بخش مکسن و ساختمان و همینطور راه و شهرسازی روبرو هستند. این مرکز می تواند بازوی دولت و بانک برای حل این چالش ها شود و به جای آنکه به روال ناکارآمد گذشته، دولت، خود در مسیر حل چالش ها با برنامه ریزی توسط پیمانکاران برنامه نویس اقدام کند، سکان برنامه ریزی برای حل چالش ها را به مرکز توسعه کارآْفرینی بانک مسکن واگذار کند.

رئیس مرکز توسعه و سیاست های راهبردی وزارت راه و شهرسازی، رمز موفقیت مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن را آزادسازی اطلاعات توسط دولت و همچنین پشتیبانی دولت از این مرکز در زمینه تنظیم گری رابطه بین مرکز با فعالیت های سنتی عنوان کرد.

وی وجود حداقل 2 میلیون خانه خالی در کشور را یک چالش در بخش مسکن معرفی کرد و از مرکز توسعه کارآفرینی بانک مسکن خواست برای حل آن، ایده قابل اجرا ارایه کند.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :