جمعه 4 اسفند 1396
 
 
تاریخ 1396/05/07         ساعت 15:09:32     گروه خبري اخبار داخلی
صبح امروز عضو جدید هیأت مدیره بانک مسکن با حضور مدیر عامل و مدیران ارشد بانک و همچنین معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد معارفه شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن ، در این جلسه محمد علی دهقان دهنوی به عنوان عضو جدید هیات مدیره بانک مسکن معرفی شد و از خدمات و اقدامات شایسته ی محسن عزیزی، عضو سابق هیأت مدیره تقدیر به عمل آمد.
در این جلسه حسین قضاوی معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه بانک مسکن یک بانک تخصصی در بخش مسکن و ساختمان به حساب می آید، گفت: با توجه به اینکه سال گذشته عمده بخش های اقتصادی از رکود خارج شدند، اما بخش مسکن همچنان با رشد منفی همراه بود، لازم است در سال جاری سیاست ها و ابزارهای مالی مناسب تر برای تقویت سمت عرضه و تقاضا به صورت توام برای این بخش توسط بانک مسکن طراحی و به کار گرفته شود.
در جلسه تودیع و معارفه عضو هیأت مدیره بانک مسکن، دکتر محمد هاشم بت شکن مدیر عامل بانک نیز درباره اقدامات انجام شده توسط محسن عزیزی در حوزه ی فن آوری اطلاعات و زیر ساخت های نوین گفت: سرمایه گذاری های قابل توجهی در فنآوری اطلاعات طی سه سال و نیم حضور محسن عزیزی در هیأت مدیره اتفاق افتاد که از این منظر بانک مسکن دارای شرایط نسبتا مناسب و قابل قبولی است.
در این جلسه محسن عزیزی و محمد علی دهقان دهنوی هم، به ترتیب درباره اقدامات انجام شده در حوزه ی فنآوری اطلاعات مرتبط با بانک مسکن و همچنین طرح ها و ایده های جدید قابل اجرا در بانک توضیحاتی را در جلسه ی شورای مدیران ارایه کردند.
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :