چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397
 
 
تاریخ 1396/04/09         ساعت 15:06:58     گروه خبري اخبار صفحه اصلی
با هدف کمک به زندانیان جرائم غیرعمد ونیازمند، مراسم جشن گلریزان در مدیریت بانک مسکن استان هرمزگان و با حضور مدیران ،کارکنان و مشتریان این بانک در استان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، در این مراسم، احمد مرادی نژاد مدیر نمایندگی ستاد دیه استان هرمزگان با تقدیر از کارکنان خیر و مشتریان نیکوکار بانک مسکن که هرساله با حسن نیت خود درماه رمضان زمینه آزادسازی سازی زندانیان جرایم غیر عمد رافراهم می کنند؛ اظهار داشت :وظیفه انسانی تک تک مسلمانان حکم می کند به کمک یکدیگر بشتابند .
عقیل زینلی مدیر شعب بانک مسکن استان هرمزگان نیز طی سخنانی گفت: سخاوت وانفاق از ویژگی های اهل بهشت است ودر اسلام بسیار به آن توصیه شده است و کسی که کار مومنی را راه بیندازد خداوند کارهای او را راه می اندازد.به همین دلیل برگزاری چنین مراسمی مصداق این نمونه است .
وی در ادامه افزود:: رسالت کارکنان زحمتکش بانک مسکن خدمت رسانی به مردم و تولید مسکن وایجاد سرپناه می باشد و در روایات نیز احادیث فراوانی در رابطه با ایجادسرپناه برای نیازمندان ذکرشده است و این از خصوصیات اهل بهشت است.
حجت السلام والمسلمین دکتر میرزایی مدرس حوزه ودانشگاه در باب ارزش احسان ونیکوکاری سخن گفته و بیان کرد: ارزش انسان ها به احسان آنهاست و خداوند به هرکسی لیاقت هزینه کردن در این راه را نمی دهد..
شایان ذکر است در این مراسم مبلغ 400 میلیون ریال برای کمک به آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد جمع آوری شد.

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :