پنجشنبه 2 آذر 1396
 
 
     پنجشنبه 2 آذر 1396
 

 
 

اسامی برندگان طرح 76
 

ردیف

نام ونام خانوادگی

شعبه

مدیریت شعب

جوایز

1

رضا بهشتی سیاهدشت

مرکزی قوچان

استان خراسان رضوی

کمک هزینه حج عمره

2

معصومه سفید رخ شیره جینی

پیامبرتهران

شمال غرب تهران

کمک هزینه حج عمره

3

عباس مهرجویان

انقلاب خرم آباد

استان لرستان

کمک هزینه حج عمره

4

نرگس ریحان پور

توحیداهواز

استان خوزستان

کمک هزینه حج عمره

5

زهرا صیفوری

مرکزی اسلامشهر

جنو ب غرب تهران

کمک هزینه حج عمره

6

مریم جبی اوغلی

فلسطین اردبیل

استان اردبیل

کمک هزینه حج عمره

7

سالار عباسی

مرکزی اسلام آبادغرب

استان کرمانشاه

کمک هزینه حج عمره

8

حسن عبدی

آزادی تبریز

استان آذربایجان شرقی

کمک هزینه حج عمره

9

محمود قربانی کهریزسنگی

بازارنجف آباد

استان اصفهان

کمک هزینه حج عمره

10

محمدرضا جمشیددوست

شهرک واوان

جنو ب غرب تهران

کمک هزینه سفر به عتبات عالیات

11

اعظم امیری فر

سرپل ذهاب

استان کرمانشاه

کمک هزینه سفر به عتبات عالیات

12

کورش کشاورزیان

مرکزی کرمان

استان کرمان

کمک هزینه سفر به عتبات عالیات

13

اسمعیل بابایی

مرکزی همدان

استان همدان

کمک هزینه سفر به عتبات عالیات

14

فاطمه سلطانیان زاده

سنابادمشهد

استان خراسان رضوی

کمک هزینه سفر به مشهد مقدس

15

معصومه چشمه سلاطین

ملاصدرای شیراز

استان فارس

کمک هزینه سفر به مشهد مقدس

16

اکرم کچوئی

شهیدباهنرورامین

جنو ب شرق تهران

کمک هزینه سفر به مشهد مقدس

17

سیده فاطمه هادیان

مرکزی بندرانزلی

استان گیلان

کمک هزینه سفر به مشهد مقدس

18

شکراله نوروزی

مرکزی قزوین

استان قزو ین

کمک هزینه سفر به مشهد مقدس

19

محمدمهدی کفش وندی

شعبه دادگستری کرمانشاه

استان کرمانشاه

کمک هزینه سفر به مشهد مقدس

20

فرهود فهیم

مرکزی قم

استان قم

کمک هزینه سفر به مشهد مقدس

 
 کمک هزینه خرید محصولات و کالاهای صنایع دستی ایرانی
 

ردیف

نام ونام خانوادگی

شعبه

مدیریت شعب

1

ولی الله چمن زاری

پاسداران مشهد

استان خراسان رضوی

2

حمیده خانیان

سعادت آبادتهران

شمال غرب تهران

3

مطهره موسوی رمضان زاده

شهید باهنر کرمان

استان کرمان

4

محمدرسول نوروزپور

سعادت شهر شیراز

استان فارس

5

نادعلی چراغی دیماندول

نورابادلرستان

استان لرستان

6

محسن زابلی مهدی آبادی

صفائیه یزد

استان یزد

7

محمد آقا همتی توانا

بازاربزرگ قائم تهران

جنو ب شرق تهران

8

طلیعه نظری بوکانی

مرکزی بوکان

استان آذربایجان غربی

9

غلامرضا واثقی

پردیس اهواز

استان خوزستان

10

سیاوش نباتی پور دیلمی

رودسر

استان گیلان

11

محسن علینقی

رودکی تهران

جنو ب غرب تهران

12

مسیب آبادی

پرند

جنو ب غرب تهران

13

جواد گلچین

فتح برازجان

استان بو شهر

14

مریم سادات آسیابان

تهرانپارس تهران

شمال شرق تهران

15

شعبان شعبانی

مرکزی بابل

استان مازنذران

16

شیوا آبیان

گونی بافی قائمشهر

استان مازنذران

17

بهروز رحمانی مورچه خورتی

مرکزی شهریار

منطقه شمالغرب تهران

18

علی کاظمی دین آباد

طالقانی اهر

استان آذربایجان شرقی

19

عبدالرحمن نادریان

سرایان

استان خراسان جنوبی

20

احمدرضا فروغی-فرزانه فروغی

حکیم نظامی اصفهان

استان اصفهان

21

فرخ آسرائی

فردیس کرج

استان البرز

22

الهام سادات حسینی قهستانی

پاسداران بندرعباس

استان هرمزگان

تاریخ آخرین به روزرسانی : 1394/06/23